Home / Beach Help Cup 2024

Beach Help Cup 2024

Desátý ročník charitativního turnaje v plážovém volejbale na podporu poskytovatelů sociálních služeb letos proběhne netradičně druhou sobotu v září (7.9.2024) na kurtech Beach Braník.

Beach Help Cup je prestižní turnaj v plážovém volejbale mixů, na kterém se každoročně utkávají špičkové týmy (žena+muž) a bojují o peníze pro organizace poskytující sociální služby v Praze a okolí.


O turnaji

Turnaj je vypsán pro 24 týmů (dvojice žena+muž)

Herní úroveň týmů není omezena.

Turnaj je charitativní, ale současně velmi prestižní.

Na tomto turnaji nehrajete jen za sebe.

Termíny a místo

Termín konání je sobota 7. září 2024

Čas konání je od 8,00 do cca 21.00 hod.

Místo konání Beach Braník ( areál TJ ABC, Za Mlýnem 10, Praha 4).

Možnost přihlášení od 10. června 2024

Další informace

Startovné je 1.000 Kč/tým.

Pro hráče a hráčky je zajištěno drobné občerstvení.

Hraje se na 4 kurtech a rozhodčí jsou zajištěni.

Hráči nejsou pořadatelem nikterak pojištěni.


O co tady jde – v čem spočívá charitativní přesah turnaje

Celé kouzlo spočívá v tom, že týmy na turnaji nehrají jen za sebe, ale také za jednu z organizací na jejichž podporu se hraje aktuální ročník.
Přehled podporovaných organizací je zveřejněn před spuštěním přihlášek do turnaje a týmy si jednu z nich vybírají hned při přihlašování. Vybranou organizaci pak reprezentují a následně ji přenechávají případnou výhru. Organizace na turnaj vysílají své zástupce a ti týmům fandí a podporují je. Navíc se také organizace vždy postarají o bohaté občerstvení, zajímavý doprovodný program a v neposlední řadě také o skvělou atmosféru.


Herní systém turnaje:

Nejdříve se hraje v osmi čtyřčlenných skupinách systémem každý s každým (zkrácené sety). Podle umístění ve skupinách jsou všechny týmy nasazeny do playoff na dvě porážky. Konečné pořadí je určeno na základě umístění v playoff.

Prize money

Hraje se o charitativní výtěžek turnaje, který se skládá ze startovného, sponzorských příspěvků, osobních darů účastníků, výtěžku z prodeje upomínkových dresů a dalších předmětů.

Prize money budou rozděleny organizacím podle umístění týmů:

1. místo – 35% | 2. místo – 25% | 3. místo – 16% |4. místo – 11% | 5. – 6. místo – 2% | 7. – 8. místo – 1,5% | 9. – 12. místo – 1% | 13. – 16. místo – 0,5%


Přihláška do turnaje

Přihlašování týmů do turnaje probíhá prostřednictvím on-line přihlášky. Již při vyplňování přihlášky si týmy vybírají, za kterou organizaci budou hrát.

Odkaz na přihlášku do turnaje pro týmy, které si budou organizaci volit při přihlašování: https://forms.gle/mw3XsCUo2yrRobo96

POZOR: Pokud jste se předem domluvili s některou organizací, že ji budete reprezentovat, tak si od ní vyžádejte odkaz na speciální přihlášku pro domluvené týmy.


Startovní listina přihlášených týmů

Týmy jsou do startovní listiny přidávány v pořadí v jakém se přihlásily do turnaje. Do skupin budou týmy zařazeny losem.

P.č.Název týmuOrganizace, za kterou hrajíNasazení do skupin
1.Stařec a moře (4) Ústav sociálních služeb v Praze 4
2.Bílý kruh(12) Bílý kruh bezpečí, z.s.
3. Sedmibarevno (3) Sedmibarevno, z.ú.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
Top