Home / Beach Help Cup 2024

Beach Help Cup 2024

Desátý ročník charitativního turnaje v plážovém volejbale na podporu poskytovatelů sociálních služeb letos proběhne netradičně druhou sobotu v září (7.9.2024) na kurtech Beach Braník.

Beach Help Cup je prestižní turnaj v plážovém volejbale mixů, na kterém se každoročně utkávají špičkové týmy (žena+muž) a bojují o peníze pro organizace poskytující sociální služby v Praze a okolí.


O turnaji

Turnaj je vypsán pro 24 týmů (dvojice žena+muž)

Herní úroveň týmů není omezena.

Turnaj je charitativní, ale současně velmi prestižní.

Na tomto turnaji nehrajete jen za sebe.

Termíny a místo

Termín konání je sobota 7. září 2024

Čas konání je od 8,00 do cca 21.00 hod.

Místo konání Beach Braník ( areál TJ ABC, Za Mlýnem 10, Praha 4).

Možnost přihlášení od 10. června 2024

Další informace

Startovné je 1.000 Kč/tým.

Pro hráče a hráčky je zajištěno drobné občerstvení.

Hraje se na 4 kurtech a rozhodčí jsou zajištěni.

Hráči nejsou pořadatelem nikterak pojištěni.


O co tady jde – v čem spočívá charitativní přesah turnaje

Celé kouzlo spočívá v tom, že týmy na turnaji nehrají jen za sebe, ale také za jednu z organizací na jejichž podporu se hraje aktuální ročník.
Přehled podporovaných organizací je zveřejněn před spuštěním přihlášek do turnaje a týmy si jednu z nich vybírají hned při přihlašování. Vybranou organizaci pak reprezentují a následně ji přenechávají případnou výhru. Organizace na turnaj vysílají své zástupce a ti týmům fandí a podporují je. Navíc se také organizace vždy postarají o bohaté občerstvení, zajímavý doprovodný program a v neposlední řadě také o skvělou atmosféru.


Herní systém turnaje:

Nejdříve se hraje v osmi čtyřčlenných skupinách systémem každý s každým (zkrácené sety). Podle umístění ve skupinách jsou všechny týmy nasazeny do playoff na dvě porážky. Konečné pořadí je určeno na základě umístění v playoff.

Prize money

Hraje se o charitativní výtěžek turnaje, který se skládá ze startovného, sponzorských příspěvků, osobních darů účastníků, výtěžku z prodeje upomínkových dresů a dalších předmětů.

Prize money budou rozděleny organizacím podle umístění týmů:

1. místo – 35% | 2. místo – 25% | 3. místo – 16% |4. místo – 11% | 5. – 6. místo – 2% | 7. – 8. místo – 1,5% | 9. – 12. místo – 1% | 13. – 16. místo – 0,5%


Přihláška do turnaje

Přihlašování týmů do turnaje probíhá prostřednictvím on-line přihlášky. Již při vyplňování přihlášky si týmy vybírají, za kterou organizaci budou hrát.

Odkaz na přihlášku do turnaje pro týmy, které si budou organizaci volit při přihlašování: https://forms.gle/mw3XsCUo2yrRobo96

POZOR: Pokud jste se předem domluvili s některou organizací, že ji budete reprezentovat, tak si od ní vyžádejte odkaz na speciální přihlášku pro domluvené týmy.


Startovní listina přihlášených týmů

Týmy jsou do startovní listiny přidávány v pořadí v jakém se přihlásily do turnaje. Do skupin budou týmy zařazeny losem.

P.č.Název týmuOrganizace, za kterou hrajíNasazení do skupin
1.Stařec a moře (4) Ústav sociálních služeb v Praze 4
2.Bílý kruh(12) Bílý kruh bezpečí, z.s.
3. Sedmibarevno (3) Sedmibarevno, z.ú.
4.Od A do Z (1) Hornomlýnská, o.p.s.
5.Pohoupej (9) Modrý klíč o.p.s.
6. Vždycky s Edou (8) EDA cz, z.ú.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
Top