Home / Informace pro sponzory a partnery

Informace pro sponzory a partnery

Vážení podnikatelé, vážené firmy a společnosti, přidejte se a podpořte unikátní projekt, který si klade za cíl podporovat organizace poskytující sociální služby v Praze a okolí.

Na začátku každého roku oslovíme organizace a vyzveme je k účasti v našem projektu. Ty, které naší výzvu vyslyší, zaregistrujeme a ony se tak stanou jednou z podporovaných organizací.

První týden v září pak uspořádáme dva prestižní a skvěle obsazené turnaje Beach Help Cup a Antuka Help Cup. Týmy v turnaji bojují o podíl na výtěžku a ten pak předávají organizaci, kterou se na turnajích rozhodli reprezentovat.


Přidejte i vy do banku, o který se bude hrát.
Staňte se partnerem nebo sponzorem turnaje.
Spojte své jméno s unikátním sportovním charitativním projektem.


Generální (titulární) sponzor

Nejlepší a současně nejčestnější příležitostí je statut generálního (titulárního) partnera turnaje, určený pro sponzora, který do turnajového banku přispěje sumou 50.000 Kč a více (nebo trošku méně).

Spojte své jméno s turnajem a to nejen symbolicky, ale v prvém slova smyslu proč by se letos turnaj nemohl jmenovat VAŠE ZNAČKA Beach Help Cup nebo VAŠE ZNAČKA Antuka Help Cup.

 • Ve všech materiálech bude uváděn název s vaší značkou.
 • Vaše logo nebo značka bude zapracována do layoutu a grafiky našeho webu a všech grafických výstupů.
 • Na turnaji Vás budeme prezentovat v dohodnuté formě a rozsahu.
 • Na poskytnutý dar Vám samozřejmě vystavíme darovací smlouvu.
 • A v neposlední řadě Vám budeme my i všechny ostatní organizace vděční za pomoc a podporu.

Speciální finanční sponzor

Zajímavá je také nabídka speciálního sponzoringu, která spočívá ve finančním příspěvku ve výší odpovídající dosaženým výsledkům a dalším parametrům v turnaji. Speciální sponzor si může vybrat s jakými dosaženími výsledky a parametry spojí své jméno.

 • CO BOD TO KORUNA – počet odehraných bodů (míčů) na turnaji – tradiční sponzor DMA PRAHA s.r.o. (prodejce kompenzačních pomůcek)
 • CO MINUTA TO PĚT KORUN – součet časů všech odehraných zápasů (odhad cca hraje se od 8,00 do 21,00 takže zhruba 10 hodin čistého času na 4 kurtech 10x60x4 = 2.400 minut = 12.000 Kč)
 • CO ROK VĚKU HRÁČŮ A HRÁČEK TO PĚT KORUN – součet věků všech přihlášených hráčů a hráček hrajících na turnaji ochotných prokázat svůj věk (odhad cca 32 můžu * 30 let + 32 žen * 25 let = 4.800 Kč + 4.000 Kč = 8.800 Kč).
 • CO CENTIMETR VÝŠKY HRÁČŮ A HRÁČEK TO KORUNA – součet výšek všech přihlášených hráčů a hráček hrajících na turnaji ochotných nechat si změřit svou výšku (odhad cca 32 můžu * 185 cm + 32 žen * 170 cm = 5.920 Kč + 5.440 Kč = 11.360 Kč).
 • CO KILO VÁHY HRÁČŮ A HRÁČEK TO KORUNA – součet hmotnosti  všech přihlášených hráčů a hráček hrajících na turnaji, ochotných nechat se zvážit (odhad cca 32 můžu * 85 kg + 32 žen * 55 kg = 2.720 Kč + 1.760 Kč = 4.480 Kč).
 • CO NĚCO TO NĚKOLIK KORUN – příležitost pro hravé sponzory, kteří si chtějí vymyslet nebo navrhnout vlastní parametry a jejich hodnotu

Jednotlivé výsledky a parametry nejsou dopředu známy, ale umíme udělat kvalifikovaný odhad. Přímo na turnaji budou parametry zjišťovány organizátory turnaje a současně u toho budou jednotliví sponzoři prezentováni.


Finanční sponzor

Příležitost finančně podpořit poskytovatele sociálních služeb prostřednictvím příspěvku na charitativního výtěžku turnaje. Z důvodu administrativní zátěže přijímáme sponzorské příspěvky v minimální výši 1.000 Kč.


Nefinanční sponzor a partner 

Od partnerů a sponzorů uvítáme nejen přímou finanční podporu, ale také nefinanční plnění v podobě zboží, služeb nebo poukázek. Tady je malý přehled toho co by nám pomohlo.

 • sportovní a volnočasové zboží, jako ceny pro hráče a hráčky (např. sportovní oblečení a obutí, sportovní náčiní, apod.)
 • zajímavé služby, jako ceny pro hráče a hráčky,
 • silikonové náramky jako upomínkové předměty pro návštěvníky turnaje a doprovodného programu,
 • zabezpečení přímého přenosu turnaje na YouTube,
 • dobrovolnickou pomoc při organizaci turnaje (vhodné jako teambuilding pro vaše zaměstnance).

Na oplátku Vám nabízíme informování o Vaší podpoře na těchto internetových stránkách, na sociálních sítích, přímo na turnaji a podle možnosti také v mediálních výstupech.


V případě zájmu prosím kontaktujte manažerku turnaje Elišku Pechovou: info@beachhelpcup.cz nebo ředitele turnaje Roman Muchu mob.: 777 090 425.

Věříme, že svůj sponzoring nebo partnerství zvážíte
a přispějete na dobrou věc.

Top