Home / Informace o spolku Help Cup, z.s.

Informace o spolku Help Cup, z.s.

Roman Mucha jako autor a Eliška Pechová a Jakub Lébl jako spoluautoři projektu charitativního turnaje v plážovém volejbale smíšených dvojic na podporu poskytovatelů sociálních služeb Beach Help Cup, se po pěti úspěšných ročnících uvedeného turnaje rozhodli o založení zapsaného spolku, který bude svou činností podporovat a pořádat obdobné sportovní aktivity zaměřené na podporu poskytovatelů a uživatelů sociálních služeb.

Účel spolku

Účelem spolku je podporovat poskytovatele sociálních služeb, jejich uživatele a dalších znevýhodněné osoby prostřednictvím sportovních akcí, turnajů a dalších aktivit.

Hlavní činnost spolku

  1. Pořádání sportovních akcí a turnajů s dobročinným přesahem ve prospěch vybraných poskytovatelů sociálních služeb, jejich uživatelů a dalších znevýhodněných osob.
  2. Pořádání sportovních akcí a zajišťování sportovních aktivit pro poskytovatele sociálních služeb, jejich uživatele a další znevýhodněné osoby.
  3. Zajišťování dalších aktivit s cílem podpory poskytovatelů sociálních služeb, jejich uživatelů a dalších znevýhodněných osob v rámci sportovních akcí.

Vedlejší činnost spolku

Spolek může výlučně k podpoře své hlavní činnosti uvedené v článku IV. provozovat vedlejší hospodářskou činnost spočívající v podnikání nebo jiné výdělečné činnosti.

Orgány spolku

  • Nejvyšším orgánem spolku je výbor spolku ve složení Roman Mucha, Eliška Pechová, Bc. Jakub Lébl
  • Statutárním orgánem spolku je předseda Roman Mucha

Fakturační a kontaktní údaje spolku

Název: Help Cup, z.s.
Sídlo: Branická 275/93, 147 00 Praha 4
Korespondenční adresa: Příčná II. 886, 252 42 Jesenice
IČ: 093 10 321
Zapsáno u Městského soudu v Praze dne 30.7.2020 – spisová značka L 73636
Bankovní účet: 2301844839/2010, Fio banka, a.s.
Datová schránka: 8ame82a
E-mail: info@helpcup.cz
Mobil: 777 090 425

Stanovy spolku

Aktuální stanovy spolku naleznete v PDF formátu – Help Cup, z.s. – stanovy

Top